טיפול פנים טבעי ארומטי בפתח תקוו
מוצרי קוסמטיקה טבעי לעור הפנים

טיפול פנים טבעי ארומטי - מחומרים טבעים בלבד

בטיפול הפנים הטבעי ארומטי אני משלבת בין הידע והניסיון שלי כארומתרפיסטית מומחית וכמטפלת טבעית, מתוך ההבנה שעור פניה של האישה זקוק לחומרים טבעיים, עדינים וטהורים על מנת לשמור על הרכות והגמישות הטבעיים שלו. על כן, כל החומרים בהם אני משתמשת בטיפול הם טבעיים בלבד. המסכות, הפילינגים, סבון הפנים, את כולם אני רוקחת בעצמי משמנים אתריים וצמחיים, על פי תורת הארומתרפיה הקוסמטית.

לשמנים האתריים והצמחיים סגולות רבות. כוחות הריפוי הטמונים בהם ידועים עוד מימי קדם, ומרפאים עשו בהם שימוש עוד משחר ההיסטוריה. למעשה, השמן האתרי טומן בחובו את יכולותיו של הצמח ממנו הוא מופק להגן על עצמו ולרפא את עצמו במידת הצורך, ועל ידי כך שאנו משתמשים בשמנים האתרים אנו בעצם מסגלים לעצמנו את יכולות הריפוי והשיקום הללו. גם לארומה (ריח) של השמנים האתריים חשיבות רבה בתהליך הריפוי מאחר שהם משפיעים ישירות על הנפש. חוש הריח שלנו שולח אותות אל המוח וכך משפיע על הגוף כולו. לדוגמה, במי הפנים שאני רוקחת לעור שמן אני מוסיפה בין היתר שמן אתרי ילנג ילנג אשר מחטא כל פציעה, מזרז התחדשות תאים, מרגיע ומרומם את הנפש. את השמן האתרי קלנדולה אני נוהגת להוסיף לתרכובת שאני רוקחת לעיסוי פנים לעור בעייתי מאחר שהוא מעולה לאיחוי צלקות ומזרז החלמת פצעים.

טיפול פנים טבעי ארומטי בשילוב שמנים אתרים וצמחיים טבעיים

עם השנים הבנתי שלכל אישה עור פנים שונה מלאחרות ולכל סוג עור צרכים ורגישויות משלו. שמתי לב שנשים בעלות עור פנים יבש לכאורה, הזדקקו כל אחת לטיפול אחר וניתן היה לאפיין את הדקויות והשוני בין סוגי העור שלהן. לכן את טיפול הפנים הארומטי אני מתאימה אישית לכל אחת ואחת מן הלקוחות שלי.

לפניכם מהלך הטיפול הכולל, הנמשך שעתיים שלמות!

שלב מס' 2 

ניגוב עדין של הרטיבות ע"י מגבת חד פעמית, והספגת העור במי פנים טבעיים המכילים מים צמחיים הנקראים "הידרוסול". ההידרוסול הוא מיצוי של צמחים בעלי תכונות אנטי בקטריאליות ואנטיספטיות . 

שלב מס' 1

ניקוי הפנים הצוואר והדקולטה, ע"י סבון פנים על בסיס סלק סוכר 100% טבעי, אשר מנקה ביעילות את העור, מחטא ומרכך אותו.

שלב מס' 3 - ההתאמה האישית

אני מתאימה את סוגי הפילינגים בהתאם לעורך, ומצבו. תפקיד הפילינג הוא להזרים את הדם בפנים, לפתוח נקבוביות ולהסיר תאים מתים. ישנם סוגים שונים של פילינג: הראשון הוא פילינג גרגרים (הנקרא גם פילינג מכני). החומר הגרגרי, בשילוב תנועות סיבוביות, גורם לתהליך הקילוף של התאים המתים. פילינג גרגירים יכול להכיל למשל: זרעי רימון או חוחובה טחונים דק, גרגרי משמש או פסיפלורה. אני רוקחת פילינגים בעלי מרקמים שונים של גרגירים: גס, בינוני או עדין. גם כאן, ההתאמה לעורך היא מדויקת וחשובה. סוג נוסף הוא פילינג אדמת חוואר שהוא בעל מינרלים רבים. 

שלב מס' 4 - החשוב ביותר

שלב הכנת העור לניקוי עמוק של קומודונים (שחורים) ומליומים (נקודות שומניות לבנות). על מנת שהניקוי יהיה ללא כאב, ושהחומרים הפעילים והמרפאים יחדרו בצורה הטובה ביותר לתוך העור לאחר הניקוי, יש להכין את העור ולהרחיב את הנקבוביות. בשלב זה אני מחממת את עור הפנים באמצעות שימוש בג'ל טבעי, וברטיות חמות מכותנה, אותן אני מספיגה בתערובת חמימה של מים ושמנים אתריים מותאמים. את הרטיות החמות אני מניחה על עור הפנים למשך כרבע שעה.

שלב מס' 5

זהו שלב הוצאת ״השחורים״ (הקומדונים) והמליומים אשר יוצאים בקלות לאחר שחיממנו את העור בשלב הקודם. 

את הלחיצות אני מבצעת עם כפפות חד פעמיות כמובן, על מנת לשמור על סטריליזציה גבוהה.
לאחר ניקיון העור ביסודיות מקומדונים, אני מורחת מי פנים טבעיים ומותאמים אישית אשר מחטאים ומרגיעים את העור.

שלב מס' 6 - מסיכות

אני משתמשת במסיכות כדי לכווץ את הנקבוביות שנפתחו במהלך הוצאת השחורים. אני רוקחת את המסיכות מסוגי חימר שונים בהתאם לסוג עורך (ירוק, צהוב, לבן, חום). מסכת החימר שאני רוקחת היא בעלת סגולות מרפא, מכילה מינרלים רבים, ובתוכה אני משלבת שמנים צמחיים, אתריים, וויטמינים. קיימים שני סוגי מסכות: מסכות מתייבשות על העור, מסירים אותן ע"י רטיות רטובות, ומסכות נשטפות (לא מתייבשות).

לאחר כיווץ הנקבוביות ע"י מסכת חימר מכווצת, מגיע שלב המסכה הנשטפת, שמטרתה הזנת עור הפנים בהתאם לסוג עורך. לדוגמה: לעור פנים יבש אשתמש במסכת חימר מזינה, אשר מכילה אבקות שונות, לחותנים טבעיים וויטמינים. לעור פנים שמן/מעורב – מסיכת חימר סופחת שומן, מכווצת ומאזנת את השמנוניות בעור. לעור פנים בעייתי - מסיכות המתאימות ספציפית לבעיה. כגון: אקנה, סבוריאה, קופרוז, פיגמנטציה, וכו'.
במקביל אני מטפלת באזור העיניים והצוואר- ע"י מסכות מיוחדות לעור באזורים הללו.

שלב מס' 7 - עיסוי

שלב העיסוי מטרתו להזרים את אנרגיות הריפוי ולהחדיר חומרים פעילים מתוך תערובת מיוחדת שאני רוקחת. מהלך העיסוי נמשך כ- 15 דק'.

טיפול פנים טבעי אנרגטי, טיפול פנים טבעי בפתח תקווה, טיפול פנים בפתח תקווה, קוסמטיקאית טבעית פתח תקווה, קוסמטיקאית בפ״ת, קוסמטיקה טבעית, קוסמטיקאיות בפתח תקווה, טיפול פנים טבעי

מכון קוסמטיקה פתח תקווה, טיפול פנים בפתח תקווה, קוסמטיקאית טבעית, קוסמטיקה טבעית פתח תקווה, קוסמטיקאית מומלצת, טיפול פנים בתח תקווה, טיפול פנים טבעי ארומטי