טיפול טבעי בפטרת הציפורניים

קיימת אמונה רווחת שפטרת הציפורניים היא לכל החיים, ושלא ניתן להיפטר ממנה. ואכן מגיעים אליי לקוחות רבים אובדי עצות לאחר שניסו את כל הטיפולים האפשריים ואף אחד מהם לא עזר. אם גם אתם אובדי עצות, תנו לי להרגיע אתכם, יש פתרון, והוא טיפול טבעי!

 

כפדיקוריסטית וארומתרפיסטית מוסמכת, ולאחר 20 שנים של ניסיון בטיפול בכף הרגל, אני יכולה להעיד שהטיפול הטבעי הוא הפתרון הבריא ביותר והמועיל ביותר לטיפול בפטרת הציפורניים! זאת מכמה סיבות: ראשית, הקרם הטיפולי המיוחד שאני רוקחת במו ידיי משמנים אתריים וצמחיים. שמנים אלו הנם בעלי סגולות רפואיות מדהימות לטיפול בפטריה בציפורן, והשפעתם גדולה מאוד בזכות ספיגתם עד למחזור הדם. כל מרכיבי הקרם הם טבעיים לחלוטין ובלי חומרים כימיים מזיקים. 

שנית, שיוף הציפורניים באופן עדין, מקצועי ומנוסה, עם המון סבלנות ואהבה, וללא כאב.

ועוד נקודה סופר-חשובה, היא הסטריליזציה. החיטוי של כלי השיוף. על מנת למנוע העברה של מחלות, חיידקים וזיהומים ממטופל למטופל, אני מקפידה לחטא את כל כלי השיוף, באמצעות מכשיר מיוחד לעיקור כלים. מלבד זאת, בתחילת הטיפול כל לקוח/ה מקבלים ערכת משייפים ופצירות אישית עם שמם, ללא עלות נוספת כמובן. חל איסור מוחלט להעביר משייף מאדם לאדם! את השיוף במהלך הטיפולים אני עושה באמצעות מכשיר שיוף עדין, שעובר גם הוא עיקור וחיטוי.

איך אני מטפלת בפטריה בציפורן, שלב אחר שלב

Untitled-10.png

להלן השלבים בטיפול בפטרת הציפורניים:

ביקור מס' 1: אני מבצעת טיפול פדיקור רפואי טבעי הכולל אבחון של כל בעיות כף הרגל, בכדי לבדוק האם ישנן עוד בעיות בכף הרגל הדורשות התייחסות, כגון יבלות, עור יבש וסדוק, אקזמות וגירודים. מאפייני הפטרת יכולים להיות: צבע הציפורניים (צהוב, כחול או שחור), גובה הציפורן מתעבה או שהציפורן נפרדת מהבסיס שלה.

 

בכדי לרפא את הפטרת, אני מתחילה לשייף את החלק שניתן לשיוף, ונזהרת לא לשייף יתר על המידה כדי לא לפגוע בבסיס הציפורן, שעלול לאחר מכן להצמיח ציפורן עקומה. תהליך השיוף אינו כואב כלל, שכן החלק הנגוע בפטרת הוא חלק מת שחייבים להסירו.

לאחר השיוף, הציפורניים מוכנות לתהליך ההבראה שבו המטופל מורח מידי לילה את הקרם הטיפולי (100% טבעי) לפטרת שאני רוקחת בעצמי, ללא צורך בחבישה או פעולה נוספת מכיוון שהוא נספג במהלך הלילה אל תוך העור. הקרם מרוכז מאוד, ועל כן מספיקה כמות קטנה ממנו בכל מריחה.

ביקור מס' 2 ואילך: לאחר שבועיים בהם מרח המטופל את הקרם הטיפולי, מתבצע שוב שיוף של הציפורניים שצמחו.
כעת הציפורניים רכות יותר ובהירות יותר. בביקור זה ניתן לראות האם גדילת הציפורן מהירה או איטית. במידה והצמיחה מהירה,
קובעים תור לביקור הבא, שבועיים קדימה. במידה והצמיחה איטית, שלושה שבועות.

 

חשוב שתדעו! כמו כל טיפול רפואי, גם ריפוי פטרת הציפורניים הינו אינדיבידואלי, ועל כל אחד משפיע הטיפול בצורה שונה. אין כל קשר לגיל או אפילו למצב הפטרת. ישנם לקוחות שנרפאו מהפטרת תוך שלושה חודשים, ממצב של פטרת קשה. ולעומתם, דווקא במקרים קלים יותר, זמן הריפוי של חלק מהלקוחות היה ארוך יותר. 

 

אני מלווה אתכם באופן אישי במהלך כל התהליך וזמינה תמיד לכל שאלה.

אשמח לענות ולהסביר באהבה בטל'  0522-445508