טיפול ביואורגונומי - טיפול באנרגיה מרחוק

סובלים ממגרנות? בעיות כרוניות? בעיות במערכות יחסים? כאבי גב? בעיות ראיה? בעיות פוריות? עייפות כרונית? חוסר שקט ובעיות שינה למבוגרים, ילדים או תינוקות? באמצעות הביואורגונומי ניתן לטפל בכל סוגי הבעיות מהן אנו סובלים. בשיטת ביואורגונומי, אני מבצעת את הטיפול על הגוף האנרגטי של האדם ללא מגע אלא ע"י חישת אנרגיה ובטכניקה פשוטה הנקראת טכניקת העפעוף. 
למעשה, היכולת לאבחן באמצעות העפעפיים מוזכרת כבר במקורות, בספר תהילים פרק י"א פסוק  ד': "ה' בהיכל קודשו, ה' בשמים כיסאו, עיניו יחזו, עפעפיו יבחנו בני אדם".

במה הביואורגונומי מטפל?
הביואורגונומי מטפל במגוון רחב של בעיות. החל ממחלות וכאבים שונים, ועד לבעיות בזוגיות, במשפחה, בעסק ועוד. 

לפי הביואורגונומי מחלות נוצרות כי לאיבר או לתא 'אין שדות אנרגיה'  וקיימת חסימה אנרגטית באיבר מתפתחת המחלה. הטיפול הביואורגונומי פותח את החסימה, מחזיר לגוף את פוטנציאל הריפוי שלו, וכך נפתח ערוץ  לקיומו של ריפוי ספונטני. כמו כן ניתן לטפל באמצעות הביואורגונומי  בקשיי למידה והפרעות קשב וריכוז, בעיות שינה ונחירות, ניקוי וטיהור המרחב האנרגטי של הבית, העסק או חשבון הבנק. זוהי טכניקה מופלאה לשיפור מערכות יחסים בין אנשים, מערכות יחסים שלנו עם כסף, זוגיות, קריירה, משפחה ועוד.

אבחון וטיפול באמצעות הביואורגונומי:
הביואורגונומי מאפשר למטפל לראות את מה שמעבר, לראות את המציאות האנרגטית.

בין אם נתבונן על גוף האדם, ונחדור אליו ללא אמצעים פולשניים ובין אם נתבונן על מצב של עסק, מצב של חשבון בנק, מצב של מערכת יחסים ועוד. מה שאנו רואים בעיניים שלנו כמוצק, הוא אנרגיה בתדר נמוך, המחזירה גלי אור בספקטרום צבעי הקשת. הגוף שאנו רואים, הוא רק חלק מהגוף ה"אמיתי" שלנו, לגוף יש רבדים נוספים אנרגטיים (ישנן מצלמות קיריליות המצלמות את ההילה של האדם, שיכולות לצלם את הרבדים האנרגטיים). בשיטת הביואורגונומי אנחנו רואים את המציאות שמעבר באמצעות תגובת העפעפיים. 

 

הייחודיות של הביואורגונומי ואחד מיתרונותיו המרכזיים הוא שהאבחון והריפוי אינם מצריכים את נוכחות המטופל ליד המטפל, כלומר, הטיפול יכול להיעשות מרחוק. למעשה המטפל מזמן את הגוף האנרגטי של המטופל (שהוא העתק מדיוק של הגוף הפיסי), מאבחן את הבעיות ומטפל בהן.

קטע מטיפול ביואורגונומי בו אבחנתי וניקיתי טראומה מהלידה

משמעות השם ביואורגונומי:
ביו = חיים ; אורגונומי = אנרגיית האורגון, אנרגיה הנמצאת בכל תא ותא בגוף שלנו, אותה אנרגיה שנותנת לנו את הכוח לקום בבוקר, לאהוב ולשמוח. ע״פ רעיון זה, אדם חולה הוא נטול אנרגיה בגוף כולו, או באיבר או במערכת הגוף שבה הוא חולה. הטיפול הביואורגונומי משקם את מצבו האנרגטי, מחזיר לו את פוטנציאל ההבראה ומאפשר ריפוי. לכל דבר ביקום בין אם חי, צומח או דומם יש אנרגיה או שדות אנרגיה.

ביואורגונומי - כלי להעצמה אישית

אחד הדברים שחוסמים אותנו מלבצע פעולות שונות ושינויים בחיינו הם הפחדים. בביואורגונומי אנו מדברים על פחדים לא מודעים, שניתן לזהות באמצעות בדיקה אנרגטית. כך, נותן הביואורגונומי לכל אדם אפשרות להתגבר על פחדיו ולשנות את המציאות שלו באופן מיידי. 

 

ביואורגונומי - כלי לתפילה ובקשות

הביואורגונומי הוא כלי תפילה אדיר לשליחת בקשות אנרגטיות לכל דבר ועניין בחיים. הביואורגונומי מאפשר לנו לבדוק את הבקשה, לפתוח את החסימות ולטפל בהן. אך נזכור כי תמיד נקבל רק את מה שאנו צריכים. ראוי לציין כי הביואורגונומי מצליח גם מבלי שנאמין בטיפול. 
 

       אני בייאוש חושבת שיש עליי עין רעה;  אני בת 45 גרה בדרום הארץ, חד הורית גרושה כבר 10 שנים. מערכת היחסים האחרונה שהייתה לי הייתה לפני 6 שנים. אני באתרי הכרויות, לא מצליחה להיפגש עם מישהו לדייט אפילו. מדברת בטלפון קובעת דייט ואח״כ זה לא יוצא לפועל, כל פעם מסיבה שונה.

 מ׳, מטופלת, דרום הארץ

     התחלתי טיפול ביואורגונומי מרחוק: 

בדקתי האם אני יכולה לשאול אנרגטית עליה, יצא שכן. בדקתי לגבי העין הרע וקיבלתי תשובה שלילית. אין עליה עין הרע. בדקתי האם אני יכולה לטפל בה מרחוק, יצא שכן. כמה טיפולים? 2 טיפולים, בהפרש של שבועיים. יום למחרת טיפלתי טיפול ראשון מרחוק, ניקיתי שדות אנרגיה אצלה, בשושלת המשפחתית, טראומות שהצטברו מהחיים האלה ומגלגולים קודמים, וביקשתי שתעדכן אותי. 

 

מ׳ התקשרה אלי אחרי שבוע וסיפרה שישבה עם חברה בבית קפה, פתאום ניגש אליה המלצר והביא לה דף עם שם וטלפון של גבר שישב שם וביקש מהמלצר שיתן לה והלך. היא הייתה בהלם. לצערי מהמספר הזה לא יצא כלום בסופו של דבר... לא נורא.

עשיתי לה טיפול שני, שוב ניקיתי שדות אנרגיה, ניקיתי טראומות נוספות, איזנתי את כל המערכות בגוף וביקשתי שתעדכן.

ואז היא התקשרה אלי...
אחרי בערך חודש, סיפרה לי שנפגשה עם מישהו בדיוק בטעם שלה. מיד עלו לי דמעות של אושר וצמרמורת בכל הגוף. זה קורה לי תמיד כשהטיפול עובד... אמרתי לה שנחכה ונראה. ניקיתי אנרגטית עוד דברים שישבו אצלה בתת מודע. 

 

מה אומר לכם, כולי נרגשת, הם ביחד כבר חודשיים, אהבה חדשה נוצרה אחרי 6 שנים. ואני אומרת תודה על כך שאני הכלי שדרכו עובר הריפוי, זה לא מובן מאליו.

כיצד מתבצע הטיפול?

לאחר שאני מקבלת מן המטופל אינפורמציה על הבעיה שמטרידה אותו, אני מתחילה בעפעוף ובוחנת את הגוף האנרגטי של המטופל על איבריו השונים, אז אני נותנת הוראה טיפולית שתפקידה להחזיר לאיבר את שדות האנרגיה שאבדו.  
  
מה גורם לגוף לחלות?  
לפי הביואורגונומי הגורמים לחסימה אנרגטית באיבר הם פציעות באיבר, פציעות בנקודות הפתיחה של האיבר, פחדים של האיבר (לרוב פחדים תת מודעים), טראומות שהאדם עבר שנמצאות בזיכרון התאי של האיבר, והפרעות אנרגטיות הקיימות באיבר ויוצרות את החסימה.
 
אם הטראומה או הגורם למחלה קרו בעבר כיצד מטפלים בהם?  
בביואורגונומי אין מושג של זמן - העבר הוא כאן ועכשיו. בכדי להסיר חסימה מהעבר אנו מזמינים את הגוף האנרגטי של המטופל מהעבר לרגע הזה ומטפלים בו. אין בעיה לעשות זאת, היות ומדובר בגוף אנרגטי. כמו שיש לנו את היכולת להזמין את הגוף האנרגטי מכל מקום, יש לנו את היכולת להזמין את הגוף האנרגטי מכל זמן, ולהעניק לו טיפול ולשחרר את החסימה מהזמן שבו היא נוצרה.
 
הביואורגונומי  - כלי לקבלת תשובות
הביואורגונומי הוא כלי נפלא לקבלת תשובות של כן ולא. למשל אפשר לשאול: האם לעבור דירה השנה, האם כדאי לי לקנות את הרכב הזה וכו'.
בנוסף ניתן באמצעות הביואורגונומי לבדוק אחוזי התאמה של בחירות ואופציות בחיים - באיזה מידה המקצוע הזה יאפשר לי התפתחות וכדומה.


כמטפלת בביואורגונומי, יש לי מעין "יועץ" שהוא תגובת העפעוף שלי, באמצעותה אני יכולה לייעץ בכל תחום. תגובת העפעפיים מאפשרת לי לראות מציאות אנרגטית שהעיניים לא רואות (אני מזמנת את הגוף האנרגטי של האדם ומקבלים מידע עליו באמצעות תגובת העפעפיים שלי). כשרוצים לקבל תשובות של 'כן' או 'לא', אני מתקשרת עם הרובד האנרגטי שלי או של המטופל.